UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niektórzy mieszkańcy BYŁYCH PGR-ów są lepiej wykształceni i bardziej zadbani niż mieszczanie. .. czyjeś widzicie pod lasem a swojego pod nosem NIE hehehe

dill

Anuluj