UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzis znów by sie przydało mieszkańcom PGRów zdobyc wykształcenie - bo brud, smród, ubóstwo, kiła i mogiła np w takim Wężowcu
Dzis znów by sie przydało mieszkańcom PGRów zdobyc wykształcenie - bo brud, smród, ubóstwo, kiła i mogiła np w takim Wężowcu