UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzis znów by sie przydało mieszkańcom PGRów zdobyc wykształcenie - bo brud, smród, ubóstwo, kiła i mogiła np w takim Wężowcu


Anuluj