UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a moim zdaniem to było całkiem w dechę, dużo pałera, dobre riffy, połamane nuty i dobra zabawa
szatan zło i pasztety
a moim zdaniem to było całkiem w dechę, dużo pałera, dobre riffy, połamane nuty i dobra zabawa
szatan zło i pasztety