UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mi sie nie podoba bo po prostu nie lubie takiej sztuki, ale fajnie ze cos sie dzieje i szanuje; ) pozdrawiam
trana
mi sie nie podoba bo po prostu nie lubie takiej sztuki, ale fajnie ze cos sie dzieje i szanuje; ) pozdrawiam
trana