UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lata 60 i 70 to wbrew pozorom i wielu opiniom, były ciekawe czasy. Najgorzej wspominam lata 80- te i dziwię się jak to mozliwe, że wiekszość polaków uważa twórcę stanu wojennego za bohatera. Najbardziej trafne decyzje podjeli ci, którzy miedzy sierpniem 1980,a grudniem 1981 wyjechali z kraju. Ci co zostali, z chcieli wyjechać myśleli pewnie, że żyje się kilka razy.


Anuluj