UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Smak dzieciństwa Lody Calipso potocznie zwane Calipsiaki na patyku kosztowały 2,60.W Elblągu można było kupić je na ulicy wprost z takich białych pudeł np. pod dawnym Feniksem. Najsmaczniejsze były te śmietankowe a potem były jeszcze lody BAMBINO.


Anuluj