UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

boze jaki ten eg to wiocha, nic nikomu nie pasuje, wszystko zle, wszystko nie tak, ludzie badzcie krytyczni wobec siebie w pierwszej kolejnosci. musze przestac wchodzic na ta strone bo sie tylko nakrecam. idzcie do roboty na 12 h przez 7 dni w tygodniu to znudzi wam sie wymyslanie tych prostackich i debilnych komentarzy. .. to jest moj pierwszy komentarz na tej stronie. .. i ostatni. .. N


Anuluj