UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do Małysza. Po trzykroć TAK. Stać mnie na samochód po 2 latach, byłem w Egipcie na wczasach, mam ładną willę. Stać mnie na wymianę AGD po 2 latach. Wystarczyło się uczyć, dać innym zarobić. Nigdy nie byłem malkontentem-sam doszedłem do tego, co mam. Nie wystarczy narzekać - trzeba również ruszyć swój mózg i zacząć myśleć.

nie-malkontent

Anuluj