Gratulujemy!!! Osiemnastce!!! http://www.sp18elblag.pl/ My zajęliśmy II miejsce;O)SP 16
Gratulujemy!!! Osiemnastce!!! http://www.sp18elblag.pl/ My zajęliśmy II miejsce;O)