UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Było być nauczycielem ! Resort oblicza, że od 2015 r. minimalne stawki wynagrodzenia zasadniczego pracowników uczelni publicznych będą o co najmniej 30 proc. wyższe w stosunku do 2012 r. Tak więc, drogie "ciało pedagogiczne" czas przechodzić kursy wojskowe bo wojska nie zobaczysz, oj nie zobaczysz.