UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Słaby ten pomnik czy raczej popiersie Kazimierza Jagiellończyka, powinien być na prawdę okazały, z fontanną n. p. - władze może o tym pomyślą, bo jest o czym !!!!


Anuluj