UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do wpisow poprzednjch, czy wojsko jest winne dziurawym droga?kiedy zaprosicie mieszkancow elblaga na festyn z okazji swieta waszych zakladow pracy?


Anuluj