UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do wpisow poprzednjch, czy wojsko jest winne dziurawym droga?kiedy zaprosicie mieszkancow elblaga na festyn z okazji swieta waszych zakladow pracy?
do wpisow poprzednjch, czy wojsko jest winne dziurawym droga?kiedy zaprosicie mieszkancow elblaga na festyn z okazji swieta waszych zakladow pracy?