UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Popieram wpis pierwszy i dodam, dużo gadania którego mało kto słyszał. Nagłośnienie -kolumny z demobilu. Więcej przedstawiania kto to nie przyjechał jak konkretnego widowiska. Na dodatek mieli co goście oglądać z trybuny bajzel na terenie i nie zaczętą galerię.


Anuluj