UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Popieram wpis pierwszy i dodam, dużo gadania którego mało kto słyszał. Nagłośnienie -kolumny z demobilu. Więcej przedstawiania kto to nie przyjechał jak konkretnego widowiska. Na dodatek mieli co goście oglądać z trybuny bajzel na terenie i nie zaczętą galerię.