UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

działki, ach te działki nie jednemu zycie zmarnowały. komuna działki dawała, żeby po pracy obywatel miał zajęcie, żeby nie myślał co do garnka włożyć, bo w sklepach był ocet, a na działkach ogórki. szanowni działkowicze dziś działka jest potrzebna jak te dziury na ulicachdzia

DZIAŁACZ

Anuluj