UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
działki, ach te działki nie jednemu zycie zmarnowały. komuna działki dawała, żeby po pracy obywatel miał zajęcie, żeby nie myślał co do garnka włożyć, bo w sklepach był ocet, a na działkach ogórki. szanowni działkowicze dziś działka jest potrzebna jak te dziury na ulicachdzia
DZIAŁACZ