UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myslałam, ze te działki są już wykupione, a okazuje się, ze jeszcze tam komuna trzyma sie dobrze. Wiadomo, dlaczego :-). Stare komuszki, które tym zarzadzają musza mieć cieple posadki, bo inaczej tego sie wytłumaczyć nie da. Tu komuna aracać nie musi, bo wcale nie ruszyła sie z miejsca.


Anuluj