UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Impreza bardzo udano. Może w przyszłym tygodniu warto przesunąć imprezę o jeden tydzień wcześniej aby zachaczyć o okres wakacyjny? Warto również inaczej rozlokować kramiki aby większa część Starego Miasta była zagospodarowana. Super, że w sobotę pojawili się elbląscy Wikingowie! Urząd Miejski stanął na wysokości zadanie i za rok będzie na pewno lepiej. Pani Gelert to nie tylko gotowała na scenie ale też rozdawała chleb ze smalcem.


Anuluj