UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sam dupą szczekasz idioto. Najlepiej tylko narzekać. Nie dzieje się nic - źle, coś się dzieje też źle. Niektórzy ludzie móżdżki mają wielkości orzeszka. .. Według mnie fajna i sympatyczna impreza, na którą przychodziły całe rodziny. Zresztą kolejna w krótkim odstepie czasu. W końcu pomału nasz Elbląg zaczyna żyć. Jeszcze tylko więcej pracy i możliwości rozwoju dla młodych elblążan i bedzie dobrze. Do roboty więc politycy!!

zawsze wierny

Anuluj