UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O rany, czy wy przytomni jesteście?? A z jaką prędkością miała wyprzedzać- 40/h?? Tu nie o prędkość chodzi, tylko rację ma raczej ten, co pisze o wyprzedzaniu w zbyt dużej odległości od autobusu. No i kałuże mogły być po wczorajszych ulewach.


Anuluj