UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co Wy wszyscy za głupoty piszecie? Za duża prędkość, zły stan dróg? He He Tym razem zabrakło DOŚWIADCZENIA. Za daleko od autobusu wyprzedzała i pociągnęło do rowu. Dla kierowcy szybkiego powrotu do zdrowia. Pasażer niech spoczywa w spokoju[*]
Wiem