UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co Wy wszyscy za głupoty piszecie? Za duża prędkość, zły stan dróg? He He Tym razem zabrakło DOŚWIADCZENIA. Za daleko od autobusu wyprzedzała i pociągnęło do rowu. Dla kierowcy szybkiego powrotu do zdrowia. Pasażer niech spoczywa w spokoju[*]

Wiem

Anuluj