UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ta droga jest za wąska, jest w kiepskim stanie i jeszcze te przydrożne drzewa stanowią zagrożenie. Gdy z naprzeciwka jedzie autokar albo ciężarówka to trzeba dwoma kołami zjeżdżać poza drogę aby się minąć
eeeeeeeee