UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta droga jest za wąska, jest w kiepskim stanie i jeszcze te przydrożne drzewa stanowią zagrożenie. Gdy z naprzeciwka jedzie autokar albo ciężarówka to trzeba dwoma kołami zjeżdżać poza drogę aby się minąć

eeeeeeeee

Anuluj