UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak widać na foto to wyprzedzała na lini ciągłej na wzniesieniu. Wczoraj jechałem tą drogą i wyprzedzali mnie jadąc grubo ponad 110 km/h. Przerost fantazji nad rozumem.
topio
Jak widać na foto to wyprzedzała na lini ciągłej na wzniesieniu. Wczoraj jechałem tą drogą i wyprzedzali mnie jadąc grubo ponad 110 km/h. Przerost fantazji nad rozumem.
topio