UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak widać na foto to wyprzedzała na lini ciągłej na wzniesieniu. Wczoraj jechałem tą drogą i wyprzedzali mnie jadąc grubo ponad 110 km/h. Przerost fantazji nad rozumem.

topio

Anuluj