UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No bo nie wiadomo czemu wszystkim się spieszy. Wczoraj jechałem na rowerze tą drogą to niektóre samochody, które mnie wyprzedzały jechały taką prędkością, że podmuchy wiatru ściągały mnie do rowu i ciężko było się utrzymać na drodze. Ale stan drogi też została wiele do życzenia. Nawet rowerem ciężko się jedzie po takiej nawierzchni.
rowerzysta