UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na tym odcinku pobocza są fatalne sama tam kiedyś jechałam i też po załapaniu pobocza wpadłam w poślizg ale jakoś się udało.
fat
Na tym odcinku pobocza są fatalne sama tam kiedyś jechałam i też po załapaniu pobocza wpadłam w poślizg ale jakoś się udało.
fat