UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na tym odcinku pobocza są fatalne sama tam kiedyś jechałam i też po załapaniu pobocza wpadłam w poślizg ale jakoś się udało.

fat

Anuluj