UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przy wyprzedzaniu prędkość zawsze jest większa więc nawet te 120 km/h i właśnie wygląda to tak jak wygląda, być może Autobus nie zrobił miejsca, ale na pewno wina leży największa jest stan drogi
Kierowca
Przy wyprzedzaniu prędkość zawsze jest większa więc nawet te 120 km/h i właśnie wygląda to tak jak wygląda, być może Autobus nie zrobił miejsca, ale na pewno wina leży największa jest stan drogi
Kierowca