UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przy wyprzedzaniu prędkość zawsze jest większa więc nawet te 120 km/h i właśnie wygląda to tak jak wygląda, być może Autobus nie zrobił miejsca, ale na pewno wina leży największa jest stan drogi

Kierowca

Anuluj