UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

powiem tak: znam tą trasę i wielokrotnie nią jechałem, pociągiem rowerem, na pieszych rajdach - ludzie - kto robił te zdjęcia?? po ich obejrzeniu na pewno bym się na podróż nadzalewowym szlakiem nie zdecydował, a przecież warto!!! amatorszczyzna na maxa i żenuła!!!!

piechur

Anuluj