UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejorz - masz rację!!! To nieustanna prowizorka - uliczna łapanka, gdzie nigdy i nigdzie nie znajdzie się stałych gości, turystów pełne wagony etc. NIGDY! To łatanie sznurkiem i drutem, albo idzie się na całość, albo podaje tyły! W NIEMCZECH podczas tzw. Dampfparade - tysiące turystów, gości z zagranicy, a w tym także DWIE ELBLĄSKIE LOKOMOTYWY firmy SCHICHAU!!!
Nieustanna prowizorka....