UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ci goście wciąż nie rozumieją, że UPROSZCZENIE wszelkiej biurokracji i informacji to klucz do sukcesu. Chciałem tam wysłać znajomków z zagranicy, ale się bałem, bo systemy informacyjne są na naszych kolejach tak do bani, że. .. jak nie wiecie jak to sięrobi, to pojedźcie sobie na najbliższą stację do np. Niemiec i tam zobaczcie. Każde durne utrudnienie, niejasne połączenia wiązane z innymi środkami transportu (jak ten statek, autobusy. .), niejasny i zmieniający się rozkład, brak wyraźnej informacji - to wszystko to po prostu strzał w kolano dla takich przedsięwzięć, niestety. I jest to tak oczywiste, że ch. .strzela jak sięwidzi taki marnujący się potencjał. Samo puszczenie pociągu nie wystarczy - musi być CZYTELNA informacja i PROSTE zasady działania tegoż. Oby w następnym roku było lepiej, bo trasa to naprawdę unikat.

Kolejorz

Anuluj