UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ARRIVA w ostatnim kursie przygotowała pasażerom Kolei Nadzalewowej BRZYDKĄ NIESPODZIANKĘ. Otóż pociąg, wbrew temu co można było usłyszeć w Elblągu - odjechał GODZINĘ WCZEŚNIEJ (sic!!!) z Braniewa! To doprawdy praktyki rodem z. .. .. PKP! Dziękujęmy! Musieliśmy wracać z Braniewa autobusem, po 2-godzinnym oczekiwaniu!!!

ARRIVA dała ciała...

Anuluj