UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie ma złej pogody, tylko ubiór może być zły; -) Po prostu brak promocji. Na dworcach ciężko się czegoś dowiedzieć. Po drugie przeciętny elblążanin najchętniej spędza czas uprawiając sport typu grill. Zaraz odezwa się głosy ze za drogo ( jednak na piwo styka). Prawda jest taka, że ciągle nie umiemy spędzać wolnego czasu aktywnie.

maruder

Anuluj