UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dziś ?XXI wiek i w Elblągu firm jak na lekarstwo. Na palcach obu rąk mozna POliczyć firmy, które "ledwo zipią " a wręcz dogorywają.
ELBLĄG-MiastoŚtraconychSzans
A dziś ?XXI wiek i w Elblągu firm jak na lekarstwo. Na palcach obu rąk mozna POliczyć firmy, które "ledwo zipią " a wręcz dogorywają.
ELBLĄG-MiastoŚtraconychSzans