UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dziś ?XXI wiek i w Elblągu firm jak na lekarstwo. Na palcach obu rąk mozna POliczyć firmy, które "ledwo zipią " a wręcz dogorywają.

ELBLĄG-MiastoŚtraconychSzans

Anuluj