UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pozdrowienia dla kadry nauczycielskiej z tamtych lat, a szczególnie dla ówczesnego kierownika szkoły Pana Damazego Sulkowskiego. były uczeń


Anuluj