UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pamiętam te czasy. Było to możliwe. To spokojny okres życia w mieście. Dzisisaj za to nie mam żadnej spokojnej nocy.
kropla
Pamiętam te czasy. Było to możliwe. To spokojny okres życia w mieście. Dzisisaj za to nie mam żadnej spokojnej nocy.
kropla