UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

U siebie hoduję bobra choć preferuję koty gdyż są bardziej subtelne :-)))), proszę się nie obruszać, ten komentarz był raczej prymitywną formą określenia zainteresowania Panią :-)

from one side

Anuluj