UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
U siebie hoduję bobra choć preferuję koty gdyż są bardziej subtelne :-)))), proszę się nie obruszać, ten komentarz był raczej prymitywną formą określenia zainteresowania Panią :-)
from one side
U siebie hoduję bobra choć preferuję koty gdyż są bardziej subtelne :-)))), proszę się nie obruszać, ten komentarz był raczej prymitywną formą określenia zainteresowania Panią :-)
from one side