UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie jest sztuką wygrywać, gdy się jest fachowcem w danej dziedzinie, np: dobrym żeglarzem sztuką jest, gdy laik zmierza się z danym zadaniem i je kończy. Tak więc, chylę czoła wszystkim uczestnikom Regat, którzy popłynęli, nie bacząc na pogodę, pomimo, iż obce im było rzemiosło żeglarskie.

Małkowska

Anuluj