UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To już w Elblągu nie ma i nie było sławnych Elblążan by Elbląskie szkoły nosiły jego imię tylko wybiera się kogoś z mazur. Żenada. Na siłę wpycha się Elblążan w ten region mazurski. DLACZEGO????
To już w Elblągu nie ma i nie było sławnych Elblążan by Elbląskie szkoły nosiły jego imię tylko wybiera się kogoś z mazur. Żenada. Na siłę wpycha się Elblążan w ten region mazurski. DLACZEGO????