UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A Ci regatowcy z Elbląga to niby kto? Liczą się ci którzy startują, a nie ci którzy sami dla siebie są przekonani o swojej wielkości. Wiele słów podzięki i uznania dla tych którzy nas reprezentowali.
A Ci regatowcy z Elbląga to niby kto? Liczą się ci którzy startują, a nie ci którzy sami dla siebie są przekonani o swojej wielkości. Wiele słów podzięki i uznania dla tych którzy nas reprezentowali.