UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miło by było gdyby oprócz starań o patrona szkoły postarano się również o ciekawe, nowe zajęcia dodatkowe dla dzieci w nowym roku szkolnym oraz pomyślano o większej powierzchni dla dzieci zostających po lekacjach na świetlicy, w której dzieci się "kiszą" bo jest CIASNO !!!!!

rodzice 3-cio klasisty

Anuluj