UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No wszystko fajnie, tylko dlaczego tak mało zapowiedzi takich imprez "przed" i o większości dowiaduję się z relacji "po". Fajnie by było to zobaczyć, ale wiekszośc ludzi nic o tym nie wie, a potem się dziwią, ze elblążanie nie chodza na imprezy plenerowe.
fk