UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem dni elbląga były super mi się podobała bardzo Ewa Farna fajnie jak by za rok było więcej gwiazd fajnie jak by było więcej atrakcli i jak były dni elbląga na Warszawskiej
k@mcia
Moim zdaniem dni elbląga były super mi się podobała bardzo Ewa Farna fajnie jak by za rok było więcej gwiazd fajnie jak by było więcej atrakcli i jak były dni elbląga na Warszawskiej
k@mcia