UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem dni elbląga były super mi się podobała bardzo Ewa Farna fajnie jak by za rok było więcej gwiazd fajnie jak by było więcej atrakcli i jak były dni elbląga na Warszawskiej

k@mcia

Anuluj