UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na De Mono było super:) Na innych koncertach nie byłam niestety więc nie wiem:) Lasery też fajnie; ) Pozdrawiam!
Na De Mono było super:) Na innych koncertach nie byłam niestety więc nie wiem:) Lasery też fajnie; ) Pozdrawiam!