UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czas zająć się tym miejscem. Może mieszkańcy Elbląga coś zaproponują? Najpierw miasto niech wprowadzi hydrologów i odprowadzi wodę. Wtedy będzie atrakcyjna działka. A może okazała fontanna!
Czas zająć się tym miejscem. Może mieszkańcy Elbląga coś zaproponują? Najpierw miasto niech wprowadzi hydrologów i odprowadzi wodę. Wtedy będzie atrakcyjna działka. A może okazała fontanna!