UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czas zająć się tym miejscem. Może mieszkańcy Elbląga coś zaproponują? Najpierw miasto niech wprowadzi hydrologów i odprowadzi wodę. Wtedy będzie atrakcyjna działka. A może okazała fontanna!


Anuluj