UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak wyświetlano dobry film to trudno było o bilet i sala zawsze była pełna. były też koniki były też abonamenty. bilet był tani.
KINOMAN
jak wyświetlano dobry film to trudno było o bilet i sala zawsze była pełna. były też koniki były też abonamenty. bilet był tani.
KINOMAN