UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ogólnie dni elblągabyły do bani, nie można ich przyrównywać do zeszłorocznych, bo na tamtych było więcej atrakcji i chyba organizator nie był z kieszeni obecnego prezydenta. szczerze mówiąc całość do bani :zaplecze, zaproszeni goście, no i oczywiście zabezpieczenie, czyli służby mundurowe, które tylko odwracały głowy od zrozrabiających, żeby czasem nie trzeba było reagować. prezydentowi nie idzie, z każdej strony, zaczyna sie kopać, a kto go póżniej wyciągnie, jak już teraz mało kto by to zrobił. organizatorzy pozdrawiam, kolejne imprezy naprawde z głową, a nie tylko na odwal, żeby nikt nie mówił, że pieniądze za nic biorą.
rozgoryczony