UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam nadzieję że pan Nowaczyk zadba również o tegoroczne święto chleba na starówce. Fajnie gdyby Elbląskie święto chleba rozkręcili do poziomu Gdańskiego jarmarku Dominikańskiego.

tnntnt

Anuluj