UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieję że pan Nowaczyk zadba również o tegoroczne święto chleba na starówce. Fajnie gdyby Elbląskie święto chleba rozkręcili do poziomu Gdańskiego jarmarku Dominikańskiego.
tnntnt
Mam nadzieję że pan Nowaczyk zadba również o tegoroczne święto chleba na starówce. Fajnie gdyby Elbląskie święto chleba rozkręcili do poziomu Gdańskiego jarmarku Dominikańskiego.
tnntnt