UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nowa władza w Elblągu, i od razu nowa jakość imprez. Gdyby Słonina organizował tegoroczne dni Elbląga, to zamiast znanych zespołów były by jakieś nikomu nieznane zespoły które nadają się tylko do przygrywania na weselach, albo puszczał by koncerty z telebimu.

grgr

Anuluj