UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niedziela była świetnym Dniem, według mnie:) Wybawiłam się jak nigdy wcześniej, Ewa Farna świetnie rozruszała publiczność, mnie i moich znajomych też, jestem bardzo zadowolona, ale najlepszym koncertem, jednak jak dla mnie było De Mono, byli fenomenalni, kocham ten zespół, uwielbiam ich słuchać i jeszcze na żywo mogłam się bawić razem ze wszystkimi, coś niesamowitego. .. wrażenia mam niesamowite, a w pamięci pozostaną oj na długo hehe:) Pokaz laserowy też uważam za bardzo oryginalny, coś nowego a jakie za to wrażenia:) Jestem zadowolona i to bardzo cieszę się, że w końcu mogłam w Elblągu zabaczyć prawdziwych wykonawców i być na imprezie zorganizowaną naprawdę świetnie:) Jednak zgadzam się z wyżej wpisami, znajdą się tacy, którym się nie podobało i było okropnie. .. ale tak jest co by nie było to dla niektórych zawsze będzie źle:(:(:(:(:(:(. .. .. Dziękuję za tak wspaniałą imprezę:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):*****

sylwunia:)

Anuluj