UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

TO był najlepszy dzień Dni Elbląga. Wszystko mi się podobało a w szczególności LASERY. W końcu coś nowego, a nie te nudne fajerwerki. Gratulacje dla organizatorów. Tak trzymać.


Anuluj