UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
TO był najlepszy dzień Dni Elbląga. Wszystko mi się podobało a w szczególności LASERY. W końcu coś nowego, a nie te nudne fajerwerki. Gratulacje dla organizatorów. Tak trzymać.
TO był najlepszy dzień Dni Elbląga. Wszystko mi się podobało a w szczególności LASERY. W końcu coś nowego, a nie te nudne fajerwerki. Gratulacje dla organizatorów. Tak trzymać.