UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
chwała styropianowcom zrobili porządek i zlikwidowali spółdzielnie PLASTYK, RENOME i wiele innych spółdzielni i zakładów. Zapomnieli tylko o spółdzielni P, S. S. Po co mieli wydawać kase na różnego rodzaju targi i wystawy.
MIESZKANIEC ELBLĄGA