UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

chwała styropianowcom zrobili porządek i zlikwidowali spółdzielnie PLASTYK, RENOME i wiele innych spółdzielni i zakładów. Zapomnieli tylko o spółdzielni P, S. S. Po co mieli wydawać kase na różnego rodzaju targi i wystawy.

MIESZKANIEC ELBLĄGA

Anuluj