UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dziś w XXI wieku w 2011roku nie ma juz "PLASTYKU_, ani elbląskich Zakładów Mięsnych, które tez miały swoje stoisko i były na targach poznanskich POLAGRA. Dziękujemy byłym i obecnym władzom miasta, że w Elblag nie mamy żadnej firmy na krajowym i światowym poziomie.
To były piękne czasy