UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dziś w XXI wieku w 2011roku nie ma juz "PLASTYKU_, ani elbląskich Zakładów Mięsnych, które tez miały swoje stoisko i były na targach poznanskich POLAGRA. Dziękujemy byłym i obecnym władzom miasta, że w Elblag nie mamy żadnej firmy na krajowym i światowym poziomie.

To były piękne czasy

Anuluj