UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to byli po części kibice EKS ale też i inni postronni zaproszeni ludzie. Dzięki za doping Panowie, warto było zedrzeć gardło z Wami :)
JApycz
to byli po części kibice EKS ale też i inni postronni zaproszeni ludzie. Dzięki za doping Panowie, warto było zedrzeć gardło z Wami :)
JApycz