UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to byli po części kibice EKS ale też i inni postronni zaproszeni ludzie. Dzięki za doping Panowie, warto było zedrzeć gardło z Wami :)

JApycz

Anuluj